Reference

klub

"Od pořízení speakersguardu sme si slibovali konec s odpalováním aparátu, ušetření peněz za opravy a starostí s tím spjatými. Očekávání se na 100% potvrdilo a investice do pořízení Speakersguardu rozhodně nelitujeme, dokonce sme pořídili i druhý na hlavní stage kde díky němu máme kvalitnější zvuk - ochranné limitery speakers managementu nasazují podstatně později a neničí dynamiku skladeb. Zařízení si pochvalují i djs - jasně vědí kde je maximum hlasitosti."

Jakub Struk, KLUB, Děčín

 

logo1_ROXY

"Zatím jsme s funkčností spokojeni, nezaznamenal jsem žádné výkyvy kvality zvuku, akorát je škoda nemožnost upravení nastavení přímo na místě a prudký útlum, respektive spíše návrat do původní hlasitosti po korekci."  

David Suslík, Roxy technical production, Praha
( pozn. výrobce: Samotný práh varování je možné uživatelsky měnit, co ale lze pouze servisně, je práh sankce nad prahem varování, který se posouvá společně s prahem varování. Prudký útlum a následný návrat je daný konstrukčně a vyplývá z nekompromisního požadavku na vyloučení negativního ovlivnění kvality zvukového signálu, který byl stanoven při vývoji Speakersguardu. V současné době se pracuje na modulu plynulého útlumu/náběhu, který by se dal zabudovat do již prodávaných zařízení a neovlivnil kvalitu výstupního signálu. )